Gjigantët e Premier Ligës pas Carrascos

Gjigantët e Premier Ligës pas Carrascos

27 dhjetor 2017 14:56

Klubet e Premier Ligës janë alarmuar pasi trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka dhënë lejen që anësori Yannick Carrasco mund të shitet, raporton AS.

Në garë për të raportohet se kanë hyrë Manchester Unitedi dhe Chelsea, transmeton Koha.net.

Carrasco ka klauzolë largimi prej rreth 97 milionë eurosh.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme