Klopp i kënaqur me fitoren ndaj Swanseas

Klopp i kënaqur me fitoren ndaj Swanseas

26 dhjetor 2017 21:31

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur i lumtur me performancën e treguar në fitoren 5 me 0 ndaj Swansea Cityt.

Golat nga Firmino, Coutinho, Alexander-Arnold dhe Alex Oxlade-Chamberlain i ndihmuan Liverpoolit që të siguronte pozitën e katërt në “Boxing Day”.

“Pas 55 minutave ishte brilante, para asaj kishte punë. Nuk ishte e lehtë. Gjymëorëshi i fundit ishte fantastik, kënaqësi për të shikuar dhe fitore e merituar”, ka thënë Klopp për BBC-në.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme