Edhe Juventusi kalon Interin

Edhe Juventusi kalon Interin

17 dhjetor 2017 16:49

Juventusi ka shfrytëzuar humbjen e Interit për ta rrëzuar këtë skuadër në pozitën e tretë në tabelën e Serisë A.

Juve ka mposhtur 0 me 3 Bolognan për të kaluar në pozitën e dytë në tabelë.

Miralem Pjaniq, Mario Manxhukiq dhe Blaise Matuidi realizuan golat e fitores së 13-të të Zonjës së Vjetër.

Në tabelë, Napoli prin me 42 pikë, i dyti është Juventusi me 41 e 40 pikë në pozitën e tretë i ka Interi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme