Përleshje e përgjakshme masive në Beograd

Përleshje e përgjakshme masive në Beograd

13 dhjetor 2017 21:21

Një përleshje masive ka ndodhur mes tifozëve të Partizanit dhe Crvena Zvezdas në derbin numër 156 në Beograd.

Përleshja ka filluar në tribunën ku gjendeshin tifozët ultras të Partizanit derisa po zhvillohej minuta e 16 e takimit.

Raportohet për shumë tifozë të lënduar, derisa mediat në Serbi raportojnë për rikthim të huliganizmit nëpër stadiumet e këtij shteti.

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme