Bashkimi pëson thellë në shtëpi

Bashkimi pëson thellë në shtëpi

07 dhjetor 2017 21:03

Bashkimi është mposhtur thellë në shtëpi, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e parë, në kuadër të Ligës Balkanike nga Rilski Sportist.

Mysafirët dominuan plotësisht që nga fillimi dhe në fund triumfuan me rezultat të thellë 69:105.

Bashkimi deri tani në këtë ligë ka dy fitore dhe tri humbje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme