Llapi kalon raundin e tretë të kupës Foto: Ilustrim

Llapi kalon raundin e tretë të kupës

07 dhjetor 2017 15:22

Llapit i ka mjaftuar një gol i realizuar nga Kushtrim Shabani në minutën e 78 për të eliminuar Vllazninë e Pozheranit nga raundi i tretë i Digitalb Kupës së Kosovës.

Ekipi nga Podujeva i bashkohet ekipeve tjera të kualifikuara dhe nesër mëson kundërshtarin e radhës në kupë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme