Mane “bombardon” Spartakun e Moskës Foto: Reuters

Mane “bombardon” Spartakun e Moskës

06 dhjetor 2017 21:54

Sadio Mane ka shënuar një supergol në përballjen e sotme ndaj Spartak Moskës me të filluar pjesa e dytë e takimit.

Pas një aksioni fantastik nga krahu i majtë të nisur nga Coutinho ishte James Milner që bëri një krosim të bukur për Manen, i cili me një “vollej” shënoi ndaj Spartakut, transmeton Koha.net.

Liverpooli po udhëheq 5-0, me një “hat-trick” nga Coutinho dhe një gol nga Firmino.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme