Prishtina eliminohet nga FIBA Europe Cup

Prishtina eliminohet nga FIBA Europe Cup

06 dhjetor 2017 21:28

Sigal Prishtina është eliminuar nga FIBA Europe Cup pas humbjes në xhiron e fundit të Grupit G nga Demir Insaat.

Prishtinasit u mposhtën në shtëpi me rezultat 66:84.

Turqit ishin më të mirë në secilën periudhë duke udhëhequr që nga fillimi.

Lawrence ishte lojtari më i mirë në fushë me 18 pikë dhe shtatë asistime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme