Atleticon e pret një finale te Chelsea

Atleticon e pret një finale te Chelsea

05 dhjetor 2017 10:35

Atletico Madrid përballet të martën mbrëma në një "finale" në "Stamford Bridge" me Chelsean, ku i duhet me çdo kusht fitorja për të mbajtur të gjalla shpresat për kalimin në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve.

Atletico Madrid, skuadër që ka qenë në dy finale të Ligës së Kampionëve në katër vjetët e fundit, është duke rrezikuar të eliminohet nga kjo garë në fazën e grupeve.

Një xhiro pa mbaruar faza e grupeve Atletico zë vendin e tretë në Grupin C me gjashtë pikë. Është dy pikë prapa Romës që është e dyta dhe katër prapa Chelseat që zë vendin e parë... (Më gjerësisht lexoni sot në Koha Ditore)

Tash gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme