Nuk ndalet Shaqiri, Berisha gol dhe asist me Melbournen

Nuk ndalet Shaqiri, Berisha gol dhe asist me Melbournen

04 dhjetor 2017 21:01

Xherdan Shaqiri ka shkëlqyer me një tjetër gol në Premier League. Shaqa realizoi në fitoren e Stoke Cityt kundër Swanseat.

Besart Berisha shënoi gol dhe asist në fitoren e Melbourne Victorys ndaj Wellingtonit në kampionatin australian.

Në këtë javë shënuan edhe Albian Ajeti e Andi Zeqiri në derbin e shqiptarëve, Laussane – Basel, në Superligën e Zvicrës.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, shihni në videon në vazhdim:

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme