Florenzi i mungon Romës edhe për 6 muaj

Florenzi i mungon Romës edhe për 6 muaj

16 shkurt 2017 21:07

Lëndimi i Alessandro Florenzit është edhe më keq se ç’dukej, transmeton KTV.

Mesfushori i djathtë i Romës, kishte lënduar gjurin tetorin e vitit të kaluar, dhe kthimi i tij parashihej në këtë kohë.

Mirëpo të mërkurën gjatë stërvitjeve ai ka lënduar edhe sërish gjurin dhe do të mungojë së paku 6 muaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme