Barça nis negociatat me Griezmannin

Barça nis negociatat me Griezmannin

20 nëntor 2017 16:37

Barcelona duket se është e vendosur për ta blerë yllin e Atletico Madridit, Antonio Griezmannin.

Sipas mediave spanjolle, drejtuesit e Barçës tashmë kanë nisur bisedimet me agjentët e francezit, shkruan KP.

Griezmann nuk po kalon sezon te mirë tek Atletico Madridi, dhe duket se lojtari është gati për të nisur një aventure të re në futbollin evropian.

Sulmuesi francez është cak edhe i rivalit të përbetuar të Barcelonës, Real Madridit, por raportohet se destinacioni i ardhshëm për Griezmannin do të jetë “Camp Nou”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme