Gjermania e Franca barazojnë në miqësore

Gjermania e Franca barazojnë në miqësore

14 nëntor 2017 22:47

Gjermania dhe Franca kanë barazuar në miqësoren e zhvilluar sonte.

Dy kombëtaret e mëdha kanë barazuar 2 me 2.

Alexander Lacazette shënoi dy golat për francezët, ndërsa për gjermanët shënuan Timo Werner dhe Lars Stindl.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme