Haradinaj: Kosova mbrëmë na dhuroi kënaqësi

Haradinaj: Kosova mbrëmë na dhuroi kënaqësi

14 nëntor 2017 13:52

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka uruar përfaqësueses së Kosovës për fitoren e mbrëmshme ndaj Letonisë.

Haradinaj në një postim në Facebook ka thënë se Kosova mbrëmë na ka dhuruar një kënaqësi të jashtëzakonshme.

Postimi i Haradinajt:

“Djelmoshat e përfaqësueses kosovare në futboll mbrëmë na dhuruan një kënaqësi të jashtëzakonshme. Urime Kosovë, urime Dardanë! Jam me ju në humbje dhe fitore - ta mbajmë lartë dhe pastër flamurin e shtetit tonë”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme