Berisha në pesëshen e javës të FIBA Europe Cup

Berisha në pesëshen e javës të FIBA Europe Cup

09 nëntor 2017 19:00

Dardan Berisha i Sigal Prishtinës është përzgjedhur në pesëshen më të mirë të javës në FIBA Europe Cup, pas paraqitjes ndaj Belfius Mons-Hainaut, të cilën Prishtina e humbi.

Berisha ishte më i miri në fushë me 33 pikë, pesë kërcime dhe dy asistime.

Në pesëshen e javës të përzgjedhur nga FIBA, ai është koshashënuesi më i mirë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme