PSG shet Di Marian e Mouran

PSG shet Di Marian e Mouran

08 nëntor 2017 13:48

Paris Saint-Germain është i gatshëm të shesë Angel Di Marian dhe Lucas Mouran në afatin kalimtar, për të rritur fondin e transferimeve, raporton “Le 10 Sport”.

Për të qenë në rregull me Fair-Playin Financiar PSG duhet të shesë disa lojtarë dhe mësohet se Di Maria e Moura janë ndër të parët që do të largohen.

Di Maria po kërkohet nga Barcelona, teksa braziliani Moura është cak i Chelseat.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme