Publikohet lista e lojtarëve të ftuar për miqësoren ndaj Letonisë

Publikohet lista e lojtarëve të ftuar për miqësoren ndaj Letonisë

08 nëntor 2017 11:19

Muharrem Sahiti, përzgjedhësi aktual i përfaqësueses së Kosovës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për miqësoren ndaj Letonisë.

Miqësorja Kosovë – Letoni zhvillohet më 13 nëntor, ndërsa për herë të parë në këtë listë janë ftuar edhe mesfushori i Skënderbeut Suad Sahiti dhe mbrojtësi Armend Thaqi.

Kjo është lista e lojtarëve të ftuar:

Portierë:

Samir Ujkani, Bledar Hajdini, Faton Maloku

Mbrojtës:

Amir Rrahmani, Bajram Jashanica, Mërgim Vojvoda, Ardin Dallku, Fidal Aliti, Lirim Krasniqi, Armend Thaqi

Mesfushorë:

Hekuran Kryeziu, Besar Musolli, Bernard Berisha, Besar Halimi, Valon Berisha, Milot Rashica, Suad Sahiti

Sulmues:

Elbasan Rashani, Atdhe Nuhiu, Vedat Muriqi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme