Kosova çon gjashtë boksierë në turneun “Gongu i artë”

Kosova çon gjashtë boksierë në turneun “Gongu i artë”

08 nëntor 2017 10:35

Përfaqësuesja e Kosovës në boks do të marrë pjesë me gjashtë boksierë në turneun ndërkombëtar “Gongu i artë” që nis më 8 dhe përfundon më 12 nëntor.

Në turneun që do të mbahet në Shkup, Kosovën do ta përfaqësojnë: Shpejtim Bajoku (56 kg), Patriot Behrami e Vilant Sylejmani (64 kg), Venhard Harizaj (69 kg), Armend Neziri (75 kg) dhe Fisnik Muharremi (91 kg).

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme