Barcelona lejon largimin e Turanit, Vidalit dhe Vermaelenit

Barcelona lejon largimin e Turanit, Vidalit dhe Vermaelenit

07 nëntor 2017 22:21

Barcelona raportohet se ka vënë në dispozicion për largim Arda Turanin, Aleix Vidalin dhe Thomas Vermaelenin.

Sipas “Sport”, klubi është i gatshëm t’i shesë të tre futbollistët në afatin kalimtar të janarit.

Turan dhe Vermaelen nuk janë shfrytëzuar thuajse fare në formacionin e Ernesto Valverdes sivjet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme