Ronaldo nuk e dëshiron Kanen te Reali

Ronaldo nuk e dëshiron Kanen te Reali

07 nëntor 2017 22:11

Cristiano Ronaldo nuk dëshiron transferimin e yllit të Tottenhamit, Harry Kane, te Real Madridi.

Sipas gazetarit Guillem Balagues të SkySports, Ronaldo dëshiron të mbetet ylli kryesor i “Mbretërve” dhe nuk dëshiron të ketë rival.

Kane është caku kryesor i madrilenëve pas formës së mirë që ka treguar së fundmi dhe dështimit të Karim Benzemas në sezonin e ri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme