Shaqiri e Januzaj shkëlqyen këtë xhiro

Shaqiri e Januzaj shkëlqyen këtë xhiro

06 nëntor 2017 20:36

Në top ligat e futbollit evropian, Xhyerdan Shaqiri dhe Adnan Januzaj ishin protagonistë edhe këtë xhiro duke shënuar për Stoke Cityn, respektivisht Real Sociedadin.

Në total, në xhiron e fundit u shënuan 8 gola dhe 6 asistime nga futbollistët shqiptarë.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, shihni në videon në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme