Më në fund fiton Milani

Më në fund fiton Milani

05 nëntor 2017 22:38

Milani ka shënuar më në fund një fitore.

Pas tri humbjeve dhe një barazimi në pesë xhirot e fundit, Milani ka mposhtur Sassuolon në xhiron e 12-të të Serisë A.

Romagnoli dhe Suso realizuan golat për fitoren 0 me 2.

Milani është i shtati në tabelë me 19 pikë, plot 13 prapa liderit Napoli.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme