Pas transferimit të Neymarit në PSG vjen “hakmarrja” e parë e Messit ndaj tij

Pas transferimit të Neymarit në PSG vjen “hakmarrja” e parë e Messit ndaj tij

04 nëntor 2017 22:23

Lionel Messi “hakmerret” ndaj Neymarit. Pas transferimit të yllit brazilian te PSG-ja, fanella katalanuse e Neymarit, është hequr nga muret e restorantit nën pronësinë e “pleshtit” argjentinas.

Restoranti quhet “Bellavista del Jardin del Norte”, ndërsa fanella mbante edhe autografin e vet Neymarit, transmeton TCH.

Lajmi ka marrë dhenë nëpër rrjetet sociale, pas fotografisë së shpërndarë nga Ivan Raupp, gazetar i “GloboEsporte”, ku duket qartësisht se vendi ku ndodhej fanella e sulmuesit të Parisit tashmë është bosh.

Nuk dihet nëse Messi ka ndërmend ta “zëvendësojë” fanellën e Neymarit me dikë tjetër, apo nëse “MSN”-ja e famshme tashmë do të mbetet vetëm “MS”, kur dihet se te Barça vijojnë të qëndrojnë vetëm Messi dhe Luis Suarez.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme