Lewandowski shënon me thembër ndaj Dortmundit

04 nëntor 2017 19:17

Bayern Munich ka dyfishuar epërsinë ndaj Dortmundit, 0-2.

Dhe ishte sulmuesi polak Robert Lewandowski ai që shënoi në minutën e 37, duke dërguar topin në rrjetë pas një goditje me thembër, transmeton Koha.net.

Kimmich asistoi për epërsinë e dytë të Bayernit, kurse golin e parë e kishte shënuar Arjen Robben.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme