Sulmohen fansat e Cityt në Napoli Foto: Ilustrim

Sulmohen fansat e Cityt në Napoli

01 nëntor 2017 16:25

Katër tifozë të Manchester Cityt janë sulmuar në Napoli gjatë natë së mbrëmshme, dhe tre prej tyre janë lënduar, raportojnë mediat italiane.

Tifozët u sulmuan në një piceri në Via Santo Lucia, transmeton Koha.net. Ata shpëtuan pas ndihmës që iu dha pronari i lokalit.

Manchester City sonte luan si mysafir i Napolit në Ligën e Kampionëve.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme