Më shumë asistime se gola këtë xhiro nga futbollistët shqiptarë nëpër botë

Më shumë asistime se gola këtë xhiro nga futbollistët shqiptarë nëpër botë

13 mars 2017 17:01

Më shumë asistime se gola në këtë xhiro nga futbollistët shqiptarë.

4 gola dhe 8 asistime u shënuan nga lojtarët në liga të ndryshme të futbollit evropian.

Armando Sadiku shënoi për ndeshjen e pestë rresht derisa sinjale të mira për përzgjedhësin e Kosovës, Bunjakin, dërguan Besart Berisha e Milot Rashica.

Për më shumë detaje, shihni videon në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme