City arrin çerekfinalen pas penaltive

City arrin çerekfinalen pas penaltive

24 tetor 2017 23:55

Manchester City ka arritur çerekfinalen e Kupës së Ligës, “Carabao Cup” pasi ka mposhtur Wolverhamptonin, pas gjuajtjes së penaltive.

Në kohën e rregullt dhe vazhdimet dy ekipet nuk arritën të realizojnë asnjë gol.

Ndërsa në penalti, City fitoi 4 me 1.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme