Roma mposht Palermon, vazhdon ndjekjen e Juves

Roma mposht Palermon, vazhdon ndjekjen e Juves

12 mars 2017 22:36

Roma ka mposhtur 3 me 0 Palermon për t’u kthyer në pozitën e dytë të tabelës në Serie A.

Stephan El Shaarawy, Edin Xheko dhe Bruno Peres shënuan golat për fitoren e kryeqytetasve.

Roma tani ka 62 pikë në tabelë, tetë më pak se Juventusi që vazhdon të jetë lider i tabelës. 60 pikë ka Napoli në pozitën e tretë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme