Liria ndal Llapin

Liria ndal Llapin

20 tetor 2017 15:57

Lideri i Superligës, Llapi, është mposhtur nga Liria në Prizren me rezultat 3 me 0.

Prizrenasit mposhtën llapjanët me golat e Florent Avdylit, Zenel Gavazajt dhe Besart Islamajt.

Me këtë fitore Liria ngjitet në pozitën e tretë me 18 pikë, derisa Llapi mbetet në pozitën e parë me 20 pikë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme