Joao Mario kthehet tek Interi

Joao Mario kthehet tek Interi

19 tetor 2017 16:43

Joao Mario është kthyer në ushtrime tek Interi dhe është i gatshëm për derbin e së shtunës ndaj Napolit.

Mesfushori kishte pësuar lëndim kohë më parë dhe mungoi edhe në “Derby della Madonnina” ndaj Milanit.

Gjithsesi, ai ushtroi sot me pjesën tjetër të skuadrës dhe, sipas “Football-Italia”, Mario është në dispozicion për lojë.

Dy ekipet janë në pozitat e para në Serie A dhe Interi mund të dalë në vendin e parë nëse fiton.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme