PSG e Bayerni me fitore bindëse

PSG e Bayerni me fitore bindëse

18 tetor 2017 22:39

Paris Saint-Germaini ka realizuar edhe një fitore bindëse në Ligën e Kampionëve.

Në kuadër të xhiros së tretë të Grupit B, parisienët fituan 0 me 4 si mysafirë të Anderlechtit.

Kylian Mbappe, Cavani, Neymar dhe Angel Di Maria realizuan golat e fitores së tretë të PSG-së sivjet.

Në ndeshjen tjetër të këtij grupi, Bayerni fitoi 3 me 0 ndaj Celticut.

Muller, Kimmich dhe Hummels shënuan tre golat për fitoren e bavarezëve.

PSG ka 9 pikë në tabelë, Bayerni ka 6, Celticu 3 dhe Anderlechti 0.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme