Luboteni debuton me humbje në Ligën e Kampionëve

Luboteni debuton me humbje në Ligën e Kampionëve

18 tetor 2017 21:29

Kampioni i Kosovës në volejboll, Luboteni, ka debutuar me humbje në Ligën e Kampionëve.

Ekipi ferizajas u mposht 3 me 0 në sete (25:16, 25:19 dhe 25:13) nga Abiant Groningen i Holandës.

Ndeshja i ka takuar raundit të dytë të Ligës së Kampionëve. Takimi i kthimit zhvillohet javën e ardhshme në Holandë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme