Cavani dëshiron kalimin te City

Cavani dëshiron kalimin te City

16 tetor 2017 23:19

Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, raportohet se po dëshiron kalimin te Manchester City.

Uruguaiani është përfolur shumë së fundmi për një largim të mundshëm nga PSG për shkak të “konflikteve” me Neymarin.

Sipas “Don Balon”, ish-ylli i Napolit beson se do të ishte i suksesshëm te City dhe dëshiron që të luajë nën urdhrat e Pep Guardiolas.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme