Strakosha drejt Juventusit?

Strakosha drejt Juventusit?

16 tetor 2017 14:00

Thomas Strakosha është lidhur me një kalim te gjiganti italian, Juventus.

Megjithatë, portieri shqiptar që shkëlqeu në fitoren e Lazios ndaj Juventusit, ka thënë se dëshirën të qëndrojë te Lazio për një kohë të gjatë, transmeton Koha.net.

“Zëvendësues i Buffonit tek Juve? Nuk di për ndonjë interesim nga Bianconerët. Jam shumë i lumtur te Lazio, dhe kam besimin e trajnerit dhe të gjithë klubit. Dua të qëndroj këtu për një kohë të gjatë”, ka thënë Strakosha për Supersport.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme