Gjiganti italian kërkon Agueron

Gjiganti italian kërkon Agueron

07 tetor 2017 17:00

Sergio Aguero mund të largohet në afatin kalimtar të janarit nga Manchester City në rast të transferimit të Alexis Sanchezit në “Etihad Stadium”.

Për shërbimet e sulmuesit argjentinas ka shprehur interesim Milani, që është i gatshëm të bëjë ofertë për të në afatin kalimtar të janarit, raporton Daily Mail, transmeton Koha.net.

City pritet të ofrojë 22.2 milionë euro për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez, dhe në rast të transferimit të tij, Pep Guardiola është i gatshëm ta lë të largohet Agueron.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme