Kampionia evropiane flet për përgatitjet e saj

Kampionia evropiane flet për përgatitjet e saj

04 tetor 2017 23:25

Kampionia evropiane në “Wellnes Fitness”, Geta Beqa, ishte e ftuar sot në Express të KTV-së.

Ajo shpalosi detaje rreth procesit të punës dhe përgatitjeve që ka bërë për t’u bërë kampione e Evropës.

Intervistën e plotë, ku ajo tregon edhe për jetën e përditshme dhe aktivitetet, mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme