Milani fiton ndaj Spalit

Milani fiton ndaj Spalit

20 shtator 2017 22:40

Milani ka shënuar fitoren e katërt në pesë ndeshjet e para të sezonit në Serie A.

Klubi nga Milani mposhti 2 me 0 Spalin për t’u futur në top-katërshe.

Rodriguez dhe Kessie realizuan golat e fitores.

Milani tani ka 12 pikë në pozitën e katërt, tri më pak se Juventusi e Napoli që mbajnë dy pozitat e para, si dhe një më pak se Interi që është i treti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme