Drita shkel Drenicën, Feronikeli barazon në Gjakovë

Drita shkel Drenicën, Feronikeli barazon në Gjakovë

17 shtator 2017 17:59

Drita ka mposhtur 3 me 0 Drenicën në Gjilan duke arritur fitoren e dytë sivjet.

Livoreka, Kastriot Rexha dhe Fidan Gërbeshi shënuan për Dritën.

Në xhiron e pestë, Feronikeli u ndal baras si mysafir i Vëllaznimit në Gjakovë.

Ekipet barazuan pa gola.

Në tabelë, Feronikeli ka nëntë pikë, ndërsa një më pak Vëllaznimi. Drita ka shtatë, e Drenica vetëm katër.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme