Kroos kalon Realin në epërsi

15 shkurt 2017 22:07

Real Madridi ka përmbysur rezultatin ndaj Napolit.

“Los Blancos” tani është në epërsi me golin e shënuar nga Toni Kroos në minutën e 49 pas asistimit të Ronaldos, transmeton Koha.net.

Insigne dhe Benzema kishin shënuar në pjesën e parë.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme