Rashica asiston dy herë në humbjen e Vitesses

Rashica asiston dy herë në humbjen e Vitesses

14 shtator 2017 22:57

Anësori kosovar Milot Rashica ka asistuar dy herë për Vitessen në përballje me Lazion në Ligën e Evropës, por këto nuk mjaftuan që skuadra holandeze të nxjerrë rezultat pozitiv.

Vitesse u mposht 2 me 3 në ndeshjen e parë të Grupit K.

Rashica asistoi për Matavzin dhe Linssenin, ndërsa Lazio u përgjigj me Parolon, Immobilen dhe Murgian.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme