Vllaznia shokon kampionin

Vllaznia shokon kampionin

13 shtator 2017 18:38

Klubi i ri i Superligës, Vllaznia e Pozheranit ka shënuar fitoren e parë në edicionin e sivjetmë, atë madje duke e mposhtur kampionin Trepça ’89.

Almedin Murati dhe Besim Alidema shënuan për Vllazninë.

Golin e vetëm për kampionin e shënoi Rron Broja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme