Besa mposht Flamurtarin, e Liria Dritën Foto: Ilustrim

Besa mposht Flamurtarin, e Liria Dritën

13 shtator 2017 18:28

Besa ka mposhtur Flamurtarin në kuadër të xhiros së katërt në Superligën e Kosovës me rezultat 2 me 0.

Të dy golat në këtë triumf i shënoi Festim Kasapi.

Me të njëjtin rezultat ka fituar edhe Liria kundër Dritës. Aty golat u shënuan nga Qëndrim Gashi dhe Artur Magani.

Besa dhe Liria tani kanë nga gjashtë pikë, ndërsa Drita mbetet me katër e Flamurtari me tri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme