Milani me mungesa në Europa Ligë

Milani me mungesa në Europa Ligë

13 shtator 2017 14:03

Milani ka udhëtuar drejt Austrisë për përballjen me Austria Viennan në Ligën e Europës me disa mungesa të lojtarëve.

Ricardo Rodriguez, Fabio Borini dhe Andrea Conti janë lënë jashtë ekipit të Milanit që ka udhëtuar në Vjenë.

Ekipi i Milanit për Europa Ligë: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Storari; Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Zapata; Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Montolivo; Cutrone, Kalinic, Silva, Suso

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme