Probleme në kombëtare, helmohet një futbollist Foto: Reuters / ilustrim

Probleme në kombëtare, helmohet një futbollist

05 shtator 2017 13:09

Futbollisti Eros Greza rrezikon të mos luajë përballë Maqedonisë mbrëmjen e sotme pasi, siç raporton “Panorama Sport”, futbollisti ka pësuar një helmim nga ushqimi dhe nuk është në gjendje të mirë.

Stafi mjekësor është duke monitoruar gjendjen e tij, ndërsa pritet të bëhen edhe disa analiza për të mësuar më mirë situatën.

Grezda pritej të ishte në formacionin startues ditën e sotme në përballjen e kuqezinjve në Strumicë të Maqedonisë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme