Stoke i Shaqirit barazon me WBA-në

Stoke i Shaqirit barazon me WBA-në

27 gusht 2017 16:22

Stoke City i Xherdan Shaqirit ka barazuar në xhiron e tretë të Premier Ligës.

Skuadra e kosovarit barazoi 1 me 1 si mysafire e West Bromwich Albionit.

Rodriguez dhe Peter Crouch shënuan golat në ndeshje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme