Meçi i plotë Mayweather – McGregor Foto: Reuters

Meçi i plotë Mayweather – McGregor

27 gusht 2017 11:47

Floyd Mayweather i ka dhënë fund karrierës në boks me një fitore ndaj irlandezit, Conor McGregor.

Amerikani, që theu rekordin duke mbyllur karrierën me 50 fitore e asnjë humbje, e mposhti kampionin e UFC-së në raundin e dhjetë, transmeton Koha.net.

Meçi i mbrëmshëm që u zhvillua në Las Vegas, ishte njëri ndër më të shtrenjtët në histori të boksit, dhe këtë meç, të plotë, mund ta ndiqni në videon më poshtë.


Floyd Mayweather vs Conor McGregor - Full Fight by chamellion2

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme