Kur zhvillohet meçi, Mayweather – McGregor

Kur zhvillohet meçi, Mayweather – McGregor

26 gusht 2017 23:59

Kanë mbetur edhe pak orë para duelit mulitmilionësh ndërmjet kampionit të boksit Floyd Mayweather dhe atij të UFC-së, Conor McGregor.

Të dy yjet e sporteve luftarake kanë premtuar shou në “T-Mobile Arena” të Las Vegasit, transmeton Koha.net.

The Telegraph shkruan se ngjarja do të nis në ora 5 të mëngjesit, sipas kohës tonë lokale, kurse meçi kryesor ndërmjet Mayweatherit dhe McGregorit pritet të zhvillohet rreth orës 6 të mëngjesit.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme