Sevilla me ofertë të re për Baccan

Sevilla me ofertë të re për Baccan

13 gusht 2017 15:09

Sevilla po kërkon ta rikthejë n skuadër sulmuesin e Milanit, Carlos Bacca.

La Gazzetta dello Sport dhe Mundo Deportivo raportojnë se klubi spanjoll ka ofruar 2 milionë euro për huazimin e tij me opsion të blerjes për 13 milionë euro, transmeton Koha.net.

Raportohet se edhe Bacca e dëshiron rikthimit te Sevilla, prej nga ishte larguar më 2015 në drejtim të Milanit për 30 milionë euro.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme