Barcelona me ofertë të lartë edhe për Hazardin

Barcelona me ofertë të lartë edhe për Hazardin

13 gusht 2017 13:41

Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Neymarit, dhe tani është vënë pas yllit të Chelseat, Eden Hazard.

Sipas Diario Gol klubi katalunas është i gatshëm të ofrojë 120 milionë euro për shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Interesim për yllin belg ka shprehur edhe Real Madridi, por Barcelona shpreson të fitojë garën për Hazardin, i cili momentalisht është i lënduar.

Chelsea më parë ka shprehur interesim për yllin e Barcelonës, Sergi Roberto dhe mesfushori mund të përfshihet në ofertën për Hazardin.

Barcelona gjithashtu kërkon edhe shërbimet e yllit të Liverpoolit, Philippe Coutinho.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme