Fillon ndeshja Maqedoni – Kosovë

Fillon ndeshja Maqedoni – Kosovë

12 gusht 2017 20:34

Ka filluar takimi ndërmjet Maqedonisë dhe Kosovë në kuadër të parakualifikimeve për Botëror.

Ndeshja po zhvillohet në “Boris Trajkovski”, në Shkup. Kosova kishte fituar përballjen e parë në Prishtinë 72-68.

Për Kosovën pikët e para i shënoi Lis Shoshi.

Në përkrahje të Kosovës në këtë takim është edhe Edmond Azemi.

Image
Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme